Pohony křídlových bran


Nabízené pohony jsou vyráběny v široké škále, od vysoko zátěžových pro velmi četný provoz, tak pro privátní sektor. Velký sortiment příslušenství nabízí ovládání od dálkového po časově automatické otvírání a zavírání. Jelikož se jedná o největšího světového výrobce, je zaručen vysoký standard kvality. Na veškeré pohony je vystaven v ČR ověřený certifikát dle platných norem. Všechny nabízené motory lze ovládat jedním vysílačem.

Jsou montovány jako sady pro brány do průjezdu 8 metrů. Jsou dodávány jako sady s 2 ks 3–kanálových ovladačů, majákem s anténou, infrazávorou a klíčovým spínačem. Tělesa jsou vyrobena z AL odlitků, nebo tvrzeného nylonu, písty z nerez oceli zaručují roky bezporuchového provozu a tichý chod. Odblokování v případě výpadku el. energie je zajištěno cylindrickým zámkem. Motor i rameno pohonu mohou být upraveny tak, aby byly vhodné pro brány otevírající se vlevo i vpravoVÝHODY:

KOMPAKTNÍ A FUNKČNÍ CELEK

Kompaktní provedení mechanizmů.

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Při konstrukci i výrobě pohonů je dbáno na výběr kvalitních materiálů a precizní sestavení všech mechanismů. Tím je zajištěna dlouhodobá životnost a vysoká kvalita každého.

KAŽDODENNÍ KOMFORT A BEZPEČÍ

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ ODBLOKOVÁNÍ

RYCHLÁ A PRECIZNÍ MONTÁŽ

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

PROVEDENÍ S NÍZKÝM NAPĚTÍM

Pohony se dodávají ve 2 verzích. Verze s nízkým napětím 24V je určena pro intenzivní užívání. U pohonů je možné volit i ze dvou rychlostí otevírání - 900 a 1400 otáček za minutu.

BEZPEČNOST POD KONTROLOU

Jednou z funkcí řídící jednotky je možnost regulace síly otevírání a zavírání pohonů, regulace se provádí elektronicky. Tato funkce výrazně přispívá k bezpečnosti provozu.Jako novinku zavádíme systémy BENINCA renomovaného italského výrobce jednotek pro vrata a brány

Systémy lineární automatizace s kuličkovým šroubem pro křídlové brány jsou charakterizovány jedinečným designem, který má v modelu BOB svého hlavního svědka. Nové modely jsou charakterizovány systémem automatického naprogramování, které je zaručeno také přítomností snímače impulzů, který umožňuje u verzí 230 V~ kompletní shodu s bezpečnostními předpisy.

Modely řady BILL pro křídlové brány představují ideální řešení pro instalace klasických bran nebo bran z kovaného železa, a to díky designu charakterizovanému esenciálními liniemi. Snadno se instalují a představují ideální řešení také v kontextu charakterizovaném omezenými prostory. Mechanické části je činí vhodnými také pro prašná místa nebo místa charakterizovaná agresivními atmosférickými vlivy. K dispozici je také příslušenství pro přikrytí dříku, mimořádně vhodné pro náročná klimata.

Automatizace pro křídlové brány s kloubovým ramenem představují ideální řešení pro instalace charakterizované sloupy velkých rozměrů. Jsou k dispozici v podobě různých modelů, v závislosti na rozměrech brány, a s napájením 24 V= i 230 V~.

Modely automatizace, které jsou uložené v zemi, mají ve srovnání s jinými druhy výhodu, která spočívá v možnosti automatizování vlastní domovní brány bez narušení její estetiky. Tato neviditelná řešení jsou schopna nabídnout vysokou výkonnost s maximálním komfortem.