Rolovací garážová vrata


Při konstrukci rolovacích vrat byla prvořadá úspora místa. Prostor, který je potřebný na montáž a provoz vrat byl snížen na minimum. Vrata mají kompaktní konstrukci. Není potřeba stropních pojezdových kolejnic. Vrata jsou velmi vhodná do krátkých garáží. Ušetřený prostor pod stropem můžete využít k jiným účelům, např. uschování sportovního náčiní (lyže, surfy apod.). Hliníkové lamely jsou vyplněny termoizolační polyuretanovou pěnou. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnitřním a vnějším vypínačem (vnější je jištěn zámkem s klíči). Na přání zákazníka je možné vrata doplnit o dálkové ovládání.


Druhy vrat

Rodinné domy Samostatné garáže Vrata průmyslových budov

VÝHODY:

Automatika

Dveře jsou vybaveny pohonem, který zajišťuje pohodlné ovládání. Rollovací dveře jsou jediný typ dveří s elektrickým pohonem v základním balíčku. Jsou řízena dvěma spínači: vnitřní a vnější vypínač, ovládané s klíčem. Když si objednáte navíc dálkové ovládání, budete moct ovládat dveře garáže bezpečně a pohodlně, bez ohledu na počasí. V případě výpadku proudu, můžete otevřít dveře ručně, pomocí kliky.

Funkcionalita

Díky kompaktní konstrukci vrat máte větší prostor v garáži a příjezdovém prostoru. Můžete využívat stropní prostor jako uložný pro lyže, rybářské potřeby apod.

Ekonomie

Skvělou úroveň osvětlení, úsporu energie lze dosáhnout instalaci dvěří s průhlednými profily (např. v garáži bez oken). Těsnění v dolní části vrat, těsníci kartáče, těsnění v zárubách zaručuje malou tepelnou ztrátu v garáži.

Bezpečnost

Bezpečnost je zaručena systémem fotobuněk, nouzových brzd a optickou bezpečnostní lištou. Díky těmto mechanizmum dveře pracují pod přísnou kontrolou. Nouzová brzda je standardní výbavou u dveří s plochou větší, než 9 m2. Menší dveře lze touto brzdou dovybavit.

Odolnost

Dlouhá životnost dveří je dosažena použitím vysoce kvalitního hliníku - materiálem odolným proti korozi.

Modely a barvy