Výklopná garážová vrata


Hlavní předností výklopných vrat je moderní, bytelná a trvanlivá konstrukce, která garantuje komfort a bezpečnost používání. Sestava tažných pružin zajišťuje hladký a plynulý chod křídla vrat. Křídlo se otevírá s lehkostí a není potřeba žádné fyzické námahy. Pro vytápěné garáže rodinných domů je možné dodat výklopná vrata s tepelnou izolací tvořenou 20 až 40 mm silným polystyrenem. Pokud Vaše garáž není vybavena druhým vchodem nabízíme řešení se vstupními dveřmi přímo v křídle vrat. Díky nim odpadá nutnost neustálého otevírání celého křídla vrat a v neposlední řadě dochází k menším tepelným ztrátám v chladnějším období.


Druhy vrat

Rodinné domy Samostatné garáže Vstupní dveřě S dřevěným povrchem

VÝHODY:

Ekonomicky výhodné a otestované

Vrata NOVUM jsou cenově nejvýhodnější vyklápěcí dveře ve své kategorii na trhu! Jednoduché, tradiční konstrukční řešení zaručují nízké ceny brány a jeho spolehlivý provoz je potvrzen spokojenými zákazníky.

Praktické

Komfortní vstup do garáže bez nutnosti otevřít celou bránu umožňuje instalace průchozích dveří v křídle. Nyní můžete bez problémů jít ven, vzít si kolo nebo nástroje, bez zbytečného úsilí.

Lehce ovladatelné

Systém tažných pružin a samonastavující rolích zajištění efektivního využití.Bránu lze otevírat, zavírat stále, snadno a spolehlivě

Bezpečné

Bezpečnost je zaručena systémem tažných pružin v štítech. Dvoubodové upevnění zámku dává větší jistotu, při uzavření brány a tím zvyšuje bezpečnost vašeho majetku.

Odolné

Dlouhá životnost brány je zaručena nahrazením procesu svařování šroubováním. Rámy všech venkovních dveří jsou sešroubovány z pozinkovaných ocelových profilů, které zabraňují vzniku koroze.

S tepelnou izolaci nebo bez izolace

Lepší tepelná a akustická izolace uvnitř garáže je zajištěna použitím izolace brány , která je chráněna na vnitřní straně panelů z PVC.Verze bez tepelné izolace je levné řešení pro nevytápěné garáže.

Modely a barvy