Pohony posuvných bran


Nabízené pohony jsou vyráběny v široké škále, od vysoko zátěžových pro velmi četný provoz, tak pro privátní sektor. Velký sortiment příslušenství nabízí ovládání od dálkového po časově automatické otvírání a zavírání. Jelikož se jedná o největšího světového výrobce, je zaručen vysoký standard kvality. Na veškeré pohony je vystaven v ČR ověřený certifikát dle platných norem. Všechny nabízené motory lze ovládat jedním vysílačem.

Jsou dodávány v typových řadách dle hmotnosti a velikosti brány až do 1500 kg a šíře 12 metrů. Jako křídlové, tak i posuvné jsou dodávány v sadě. Koncové magnetické spínače zjednodušují nastavení koncových pozic brány. Řídící jednotka se montuje pod masivním krytem motoru pro zvýšení ochrany proti povětrnostní vlivům. Nadčasová elegance spolu s tradiční spolehlivostí a vysokou úrovní zabezpečení. Tyto pohony obsahují systém se šnekovým převodem pro vysoké zátěže a dlouhodobý tichý provoz. Nabízené pohony posuvných bran jsou samouzamykatelné a tak spolehlivě zajišťují, Váš majetek proti neoprávněnému vniknutí.


VÝHODY:

S JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ MONTÁŽ

Díky podstavci s regulací a jednoduchýmu způsobu ukotvení.

PRECIZNÍ I V DETAILECH

Profesionální spracování komponent a promyšlená konstrukce.

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ ODBLOKOVÁNÍ

FUNKČNÍ CELEK

KOMPLEXNOST VYBAVENÍ

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

PŘESNOST

Pohony jsou vybaveny koncovými spínači, které zajišťují spolehlivou funkci pohonu a precizní otevírání a zavírání brány ve správných polohách.

BEZPEČNOST

V řídící jednotce pohonu lze pomocí potenciometru regulovat sílu otevírání a zavírání brány.Jako novinku zavádíme systémy BENINCA renomovaného italského výrobce jednotek pro vrata a brány

Modely řady BULL pro rezidenční použití umožňují automatizaci posuvných bran s hmotností až do 800 kg. Dostupné verze jsou vybaveny napájením 230 V~ a 24 V=, přičemž nízkonapěťové verze jsou charakterizovány systémem ESA s integrovanou energetickou úsporou. Všechny modely jsou dostupné také s magnetickými koncovými spínači, vhodnými pro chladnější místa.