Dvoukřídlá garážová vrata


Dvoukřídlá garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů, nebo hospodářských budov a garáží. Rám je vyroben z uzavřeného ocelového pozinkovaného profilu. Štít je vyroben z ocelového pozinkovaného trapézového plechu, který je potažený polyesterovou barvou. Vrata se otevírají směrem ven. Křídla jsou symetrická, stejné velikosti, jedno z křídel je osazeno blokací do rámu vrat, druhé je aktivní se zámkem s blokací do prahu. Standardně jsou vrata dodávána se zámkem s vložkou, s klikou a montážním příslušenstvím. Vrata se vyrábějí vždy na míru.1.Zabezpečení pantů

Zabezpečuje před eventuálním vysazením křídla


2.Zarážka otevření

Kontroluje vrata křídel proti přílišnému otevření

3.Rýgle samozamykací

Jsou instalovány na čtyřech bodech (na vrchní a spodní části) a chrání dveře před otevřením jinou, neoprávněnou osobou.

4.Zarážka zavření

Chrání otevřená vrata před nechtěnným zavřením

5.Šroubové spoje

Zaručují stálost celé konstrukce, která je vyrobena z galvanizované oceli.

6.Vrata zateplená

Mohou být použita v tepelně izolovaných garážích


VÝHODY:

BEZPEČNOST

Moderní strukturovaný vzhled a osvědčená výrobní technologie zaručují bezpečnost při používání vrat. Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z pozinkovaných profilů. Vrata jsou doplněna mnohými přídavnými mechanismy, jež zajišťují bezpečnost jejich používání:ochrana před nadměrným otevřením křídla vrat, zarážka proti nekontrolovatelnému zavření křídla vrat,dvoubodové zamykání křídla vrat,ochrana pantů proti vysazení

VÝROBA DLE VAŠEHO PŘÁNÍ

V našich možnostech je vyrobit vrata tohoto typu v jakékoli velikosti, omezené pouze technickými parametry. Vrata jsou dostupná v těchto verzích: jednokřídlá nebo dvoukřídlá, s možností prosklení, symetrická nebo nesymetrická. V případě velkých dvoukřídlých vrat je vhodné zabudovat do křídla i doplňující průchodové dveře, což usnadní častý vstup do garáže.

EXTRA PROSTOR VE VAŠÍGARÁŽI

V případě, že si zvolíte jedno, nebo dvoukřídlá vrata, budete moci využít maximálního prostoru Vaší garáže.Montáž dvoukřídlých vrat nevyžaduje žádný prostor uvnitř garáže. Velký výběr rozměrů přímo na míru umožňuje vrata namontovat prakticky k jakémukoli typu garáže, ovšem s ohledem na dostatečný prostor příjezdové cesty. Tento typ garážových vrat se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější, modernější vzhled.

KOMPLETNÍ VÝBAVA

Stejně tak, jako ostatní typy garážových vrat jsou i křídlová garážová vrata vybavena všemi potřebnými element pro zajištění Vaší bezpečnosti při manipulaci a bezpečnosti garáže celkově. Vrata jsou doplněna kompletním příslušenstvím, které je potřeba ke standardnímu provedení montáže.


Modely a barvy