Pohony garážových vrat


Nabízené pohony jsou vyráběny v široké škále, od vysoko zátěžových pro velmi četný provoz, tak pro privátní sektor. Velký sortiment příslušenství nabízí ovládání od dálkového po časově automatické otvírání a zavírání. Jelikož se jedná o největšího světového výrobce, je zaručen vysoký standard kvality. Na veškeré pohony je vystaven v ČR ověřený certifikát dle platných norem. Všechny nabízené motory lze ovládat jedním vysílačem.

S nezaměnitelným designem jsou vybaveny automatickým učením síly, tichým chodem, při použití ozubeného hřebenu budete mít jeden z nejtišších systémů, který existuje. Po najetí na náhodnou překážku motor okamžitě zastaví a vrací se do původní pozice. Systém nastavuje nejnižší možnou sílu při každém spuštění dolů i nahoru, aby síla při případném nárazu byla co nejnižší. Veškeré pohony lze při výpadku el. energie ručně vyřadit a garážová vrata otevřít ručně. Samozřejmostí při spuštění motoru je osvětlení garáže. Dálkové ovládání je vybaveno technologií proměnlivého kódu pro maximální ochranu. Při každém stisku tlačítka dálkového ovládání se změní kód a nikdy víc už se stejný nezopakuje. Veškeré pohony jsou dodávány s dvouletou zárukou.


VÝHODY:

KOMFORT OBSLUHY
  • Do Vaší garáže můžete vjet naprosto pohodlně jak ve dne, tak v noci, za každého počasí.Díky dálkově ovládaným vratům nepotřebujete vůbec vystoupit z Vašeho vozu. Vrata je možné otevřít stiskem jednoho tlačítka.Ovladač s variabilním kódem zajišťuje absolutní ochranu před neoprávněným otevřením Vašich garážových vrat.
  • Pro větší komfort doporučujeme záložní zdroj zabezpečující otvírání vrat při výpadku elektrického proudu.
BEZPEČNOST, KTEROU POTŘEBUJETE
  • Je li zaznamenána nějaká překážka, či přetížení vrat při jejich otvírání, speciální ochranný prvek je zastaví a poté vrata couvnou zpět. Pro vyšší bezpečnost obsluhy dveří je možné si přiobjednat fotobuňku, která zajišťuje zastavení dveří a jejich zpětný chod do pozice, v níž žádný překážející předmět zaznamenán nebyl.
  • Je li zaznamenána nějaká překážka, či přetížení vrat při jejich otvírání, speciální ochranný prvek je zastaví a poté vrata couvnou zpět .Pro vyšší bezpečnost obsluhy dveří je možné si přiobjednat fotobuňku, která zajišťuje zastavení dveří a jejich zpětný chod do pozice, v níž žádný překážející předmět zaznamenán nebyl. Při používání ovladače je každý jeden originální, existuje 268 miliónu různých kombinací kódu.K nastavení té same kombinace může dojít nejdříve za osmnáct dalších let.
JEDENOVLADAČ – VÍCEMOŽNOSTÍ
  • Jeden ovladač je schopen ovládat jak garážová vrata, tak vstupní bránu oplocení. Díky tomu můžete vjet přímo do Vaší garáže naprosto bezpečně i z velmi rušné ulice, aniž byste se přitom museli zastavit. Jestliže se rozhodnete pro instalaci oplocení se vstupní bránou s pohonem Wisniowski ve stejnou dobu jako instalujete svá garážová vrata, zaručíme Vám, že můžete obojí ovládat jedním a tím samým ovladačem.
  • Nabízíme jak dvoukanálový, tak čtyřkanálový ovladač. Čtyřkanálový ovladač umožnuje naprogramovat obsluhu až čtyř vrat, či bran.
FUNKČNOST V KAŽDÉ SITUACI
  • Výpadek proudu není žádný problem. Automatický pohon OPTIMUM je vybaven rozblokováním,které umožňuje ruční obsluhu vrat.
  • Pro případ, že garáž nemá žádný jiný vchod, je možné k pohonu objednat uzamykatelné rozblokování pohonu z exteriéru.


Jako novinku zavádíme systémy BENINCA renomovaného italského výrobce jednotek pro vrata a brány
Pro automatizaci garážových vrat nebo členěných vrat firma BENINCA’ představuje modely ZED , JIM a KEN. Motory řady ZED pro výkyvná vrata jsou charakterizovány přítomností snímače impulzů a dostupností verzí s napájením 230 V~ nebo 24 V=. Modely JIM a KEN jsou ideální pro automatizaci garážových vrat a u modelů s řemenovým pohonem je k dispozici také verze se systémem ESA s energetickou úsporou