Sekční garážová vrata


Sekční vrata se otvírají svisle nahoru pod strop. Toto prostorově úsporné řešení vytváří volné místo před i za vraty a ponechává všechny stěny garáže volné pro další využití. Sekční garážová vrata jsou tepelně izolovaná. Vratové křídlo tvoří sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem. Vzájemné spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby bylo zamezeno případnému sevření prstů při zavírání vrat. Hmotnost vrat vyvažují torzní pružiny. I ruční ovládání je tedy velmi jednoduché a nevyžaduje velkou fyzickou sílu.


Druhy vrat

Kazetová vrata Lamelová vrata Hladká verze

VÝHODY:

 • UŠETŘÍTE PROSTOR
  • Můžete zaparkovat Vaše auto přímo před vraty garáže, otevřít je a pohodlně vjet dovnitř. Sekční garážová vrata se otvírají vertikálně a nezabírají žádný prostor z příjezdové cesty, což je důležitou předností, obzvláště pak, je-li vjezd do garáže z rušné ulice.
  • Garážová vrata můžete také instalovat ve velmi nízkých garážích s tím, že prostor v nadpraží potřebujete pouze deset centimetrů. Budete také mít více prostoru v garáži, takže můžete využít jejich vstupní prostor tak, jak chcete.
 • INVESTICE DO BUDOUCNA
  • Jestliže si koupíte sekční garážová vrata od naši firmy, budete mít jistotu, že jste si koupili opravdu prvotřídní výrobek.
  • Díky jejich dvojité ochranné vrstvě, která brání korozi je investice do vrat investicí opravdu dlouhodobou. Strukturované díly jsou vyráběny z galvanizované oceli (spojky a spojovací součástky), nebo pozinkované a práškově barvené (panely).
 • KOMFORT OBSLUHY
  • Díky sekčním vratům bude vždy teplo ve Vaší zateplené garáži. Tloušťka ocelového panelu je 40 mm a jeho výplň tvoří bezfreonová polyuretanová pěna. Gumové těsnění po celém obvodu vrat garantuje nejlepší tepelnou izolaci.
  • Bez jakékoli větší námahy můžete tato vrata snadno a pohodlně ručně otvírat. Vhodně vybraný system pružin a ložisek s “plovoucími” osami minimalizuje efekt tření, což garantuje pohodlí obsluhy.

Různé tvary garážového otvoru při použití sekčních vrat

CE znak na sekčních garážových vratech UniPro je údaj o jeho souladu s požadavky nové evropské normy EN 13241 - 1. Na garážové vrata dáváme záruku bezpečnosti.

Speciálně profilované desky (vnější a vnitřní) nedovolí zachycení prstů v místech spojení, ani v místech, kde jsou upevněny panty a dveře. Uzavřená konstrukce panelů vás ochrání před náhodným zasunutím ruky. Ochrana přetížení zajišťuje zastavení brány a jeho návrat do otevřené poloze, pokud křídlo naráží na odpor při zavírání. Fotobuňky zajišťují, aby se brána zastavila a vrátila se do otevřené polohy, pokud se objeví překážka v průchodu.
Ochrana dveřního křídla před pádem v případě zlomení torzní pružiny. Ochrana dveřního křídla před pádem v případě poškození vodící lišty Speciálně profilované vodící lišty drží panely za každých okolností na svém místě.